Pompa ciepła nawet 50% taniej.

Przegląd dotacji w 2022 roku.

Do webinaru zostało:

dni
godzin
minut
sekund

Już 31 maja 2022 r., godz. 18:00

zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się:

1

Jak otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła?

2

Jakie dotacje i ulgi można uzyskać w 2022 roku?

3

Na jaką maksymalną kwotę dotacji możesz liczyć modernizując swój dom?

4

Co wiadomo o nowej edycji programu „Mój Prąd 4.0”?

Sesja Q&A!

Bądź z nami już 31 maja i dowiedz się więcej o dotacjach w 2022 roku. Opowiemy między innymi o tym kto może otrzymać wsparcie i jaką kwotę dofinansowania można uzyskać inwestując w pompę ciepła. Poruszymy także temat dotacji do innych nowoczesnych rozwiązań dla domu, o które można się starać w tym roku.

Specjaliści z Columbus odpowiedzą na pytania uczestników, dotyczące dotacji do pomp ciepłą i nie tylko. A jakie pytanie Ciebie nurtuje? Dołącz do spotkania online i dowiedz się więcej o wsparciu dla samowystarczalnego domu.

Poznaj prelegentów:

Bartosz Oleszko-Pyka

Bartosz Oleszko-Pyka

Prowadzący
Dziennikarz portalu Świat OZE. Publikuje artykuły w tematyce energetyki, zmian klimatu i polityki międzynarodowej. Autor w „Polska Times”, „Pulsie Azji”, „Gazecie Krakowskiej”, Chiny 24, Onecie, „Nowej Konfederacji” oraz w audycjach „Zielony Podcast” i Radio 1.7.

Anna Skoczeń

Anna Skoczeń

Trener Sprzedaży Columbus
Ekspertka w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, z dużym doświadczeniem w sprzedaży. Od kilku lat pracuje w roli trenera i uczy handlowców oraz managerów jak sprzedawać produkty z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączyć rozwój zawodowy z pozytywną motywacją.

columbus energy go biznes