Pompa ciepła kontra gaz, ekogroszek, pellet, węgiel.

Porównanie kosztów ogrzewania domu w kontekście przyszłorocznych podwyżek.

Do webinaru zostało:

dni
godzin
minut
sekund

Zobacz zapowiedź webinaru:

Już 23 listopada 2021 r., godz. 18:00

zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego dowiesz się:

1

Czy jest sposób na to, by ogrzewać tanio, a zarazem ekologicznie?

2

Kiedy pompa ciepła nie jest dla Ciebie?

3

Jakie są koszty ogrzewania pompą ciepła, a jakie węglem, gazem, pelletem?

4

Co jest istotne przy wyborze pompy ciepła?

Sesja Q&A!

W Polsce nadal prawie 70% domów jest ogrzewanych paliwami stałymi. Coraz większy nacisk kładzie się jednak na wymianę starych źródeł ciepła na proekologiczne rozwiązania. Całkowity zakaz palenia węglem i drewnem objął już Kraków. Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Czarny Dunajec, Skawina, Niepołomice, Krzeszowice i Oświęcim – to kolejne po Krakowie gminy, w których zacznie obowiązywać zakaz stosowania pieców węglowych. Oprócz tego poszczególne województwa wprowadzają w życie zapisy uchwał antysmogowych, według których, należy wymienić piece pozaklasowe, tzw. kopciuchy. W wielu z nich, nowe przepisy zaczną obowiązywać już od 1 stycznia 2022 roku. Jeżeli stary kocioł nie zostanie wymieniony, właściciel będzie musiał się liczyć z dotkliwą karą, nawet do 5 tys. złotych!

Poznaj prelegentów:

Joanna Gil

Joanna Gil

Brand Manager

O branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy we wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Michał Kopyść

Michał Kopyść

Ekspert w zakresie energetyki odnawialnej

Z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. W Columbus wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

columbus energy go biznes